نمایش دادن همه 7 نتیجه

برند رکسونا

فراورده‌های رکسونا برای اولین بار در استرالیا، در سال 1908 و توسط یک داروساز قهار به نام ساموئل فولر شفر و همسرش آلیس به مرحله توزیع و عرضه رسیدند.

 محصولات رکسونا جزو اولین فراورده‌هایی محسوب می‌شدند که علاوه بر ارائه کیفیت فوق العاده و تاثیر گذار، از رایحه و بوی خوبی برخوردار بودند.

وقتی نخستین محصول رکسونا که یک پماد شستشو بود روی قفسه فروشگاه‌ها رفت، به آمار فروش قابل توجهی رسید.

نخستین رقابت تبلیغاتی خود را در سال 1920 راه‌اندازی کرد و به این ترتیب، تابلوهای تبلیغاتی محصولات بهداشتی و مراقبتی شخصی رکسونا با شعار ((به شهر ما، شهر خوب رکسونا، خوش آمدید)) را آغاز کردند.

دهه 1960، یک تحول بزرگ و ماندگار برای کمپانی رکسونا به وقوع پیوست و مام ضد عرق رکسونا برای اولین بار به کشور انگلیس صادر شد. 

از سال 2000 تا امروز

بعد از گذشت حدود 112 سال از تاسیس این برند موفق، کمتر کسی پیدا می‌شود که با نام رکسونا آشنایی نداشته و استفاده از این محصولات فوق العاده را تجربه نکرده باشد.

رکسونا در دو لاین زنانه و مردانه در حال فعالیت و تولید محصول است.

لاین زنانه :رایحه‌های لاین زنانه رکسونا کاملا متنوع و مناسب با روحیه بانوان است. رول‌های زنانه رکسونا نیز، عملکردی مشابه پودر بدن داشته و به هیچ وجه پس از مصرف، زیر بغل را خیس نمی‌کند و با بهره گیری از ساختار موثرشان، باکتری‌های سطح پوست را مهار کرده و در نتیجه، از ایجاد بوی نامطبوع جلوگیری خواهند کرد. اسپری‌های زنانه رکسونا نیز، دارای چندین رایحه مختلف و خوشبو شامل عصاره گیاه پنبه، رایحه سیب و … هستند و با فناوری مدرن Motionsense تولید می‌شوند.

لاین مردانه: ترکیبات ملایم و سازگار با پوست این محصولات، انواع باکتری‌های موجود در پوست زیر بغل را از بین خواهد برد، به طوری که مصرف کننده تا 48 ساعت بعد از حمام، تاثیر فوق العاده این محصولات را حس خواهد کرد.