نمایش دادن همه 6 نتیجه

برند بیول

برند بیول ؛ این برند ایرانی با بهره‌گیری از فرمولاسیون آلمانی خصوصا در رنگ موهایش توانسته است محصولات با کیفیت و مطابق با نیاز مردم و با توجه به شرایط آب و هوایی و جوی تولید و روانه بازار کند.

برند و محصولات بیول در میان دیگر برندهای ایرانی به دلیل تنوع محصولات و داشتن بهترین قیمت و مهم‌تر از همه کیفیت بالا توانسته است جایگاه مناسبی در میان مخاطبانشان پیدا کند. در ادامه با محصولات متنوع این برند و کاراییشان بیشتر آشنا می شویم. با ما همراه باشید.

بیول در سه لاین تخصصی فعالیت می کند که هر کدام شعار خاص خود را دارد.

  • محصولات مراقبت از پوست و مو: اصالت، مراقبت، سلامت
  • استایل مو: شخصیت، جذابیت، مراقبت
  • رنگ مو: اصالت، شخصیت، سلامت

مراقبت از پوست

بیول با بهره گیری از عصاره های طبیعی در محصولات مراقبت از پوست به تولید انواع کرم‌های مرطوب کننده، انواع دستمال مرطوب با کارایی‌های گوناگون و همچنین صابون‌های آرایش پاک‌کن کرده است. کرم‌های مرطوب کننده دست و صورت بیول با حجم‌های گوناگون، تیوپی و کاسه‌ای و رایحه‌های متنوع تولید و قابل خرید است.صابون‌های آرایش پاک‌کن بیول نیز همچنین با اثرگذاری‌های متفاوت و با توجه به انواع پوست تولید شده است.

مراقبت از مو

محصولات مراقبت از مو بیول از انواع ماسک و لوسیون مو گرفته تا سرم دوفاز را شامل می‌شود. تنوع در حجم، رایحه و … دست شما را برای خرید باز می‌گذارد.

داشتن موهایی زیبا و آراسته نه تنها به جذابیت فردی شما کمک می‌کند بلکه به بالا رفتن روحیه و میزان رضایت خود شما نیز منجر می‌شود. محصولات بیول طیف بسیار متنوعی در زمینه آرایش و یا استایل مو عرضه کرده است. این محصولات از انواع تافت و ژل مو و واکس مو تا انواع براق کننده مو، آدامس مو و بستنی مو را شامل می‌شود.

رنگ مو

محصولات رنگ مو بیول شامل انواع کرم اکسیدان با درصدهای گوناگون، ساشه پودر دکلره، کیت رنگ ابرو، واریاسیون و رنگ مو است.

ابزارهای زیبایی

انواع براش‌ها، برس‌های آرایشی، پد سیلیکونی، و اسفنج‌های آرایشی از جمله ابزارهای تولید شده توسط این برند است.