نمایش یک نتیجه

برند جی 

برند جی؛توسط یک پزشک ایرانی در سال ۱۳۵۳ در تهران پایه گذاری شده است از لحظه تولد تمام تمرکز خود را بر روی ارائه محصولاتی بهداشتی با سه ویژگی قرار داده است:
 ارائه محصولات در راستای مراقبت پوست
 ارائه کیفیت بالا در محصولات خود
 ارائه محصولات با قیمت مناسب و صرفه اقتصادی برای مصرف کنندگان

انواع کرم جی 

شرکت جی بخش بزرگی از تمرکز خود را روی تولید انواع کرم های گیاهی و مرطوب کننده در بسته بندی های تیوپی و کاسه ای قرار داده است.
این کرم ها شامل انواع عصاره ها از جمله مرطوب کننده حاوی عصاره آلوورا، زیتون، گل همیشه بهار، خیار، لیمو ،جوانه گندم، بادام، انار و سافت می باشد. که در حجم های مختلف و قیمت های متفاوت عرضه شده است.
ویژگی اصلی این محصولات رطوبت رسانی عمیق به پوست و جوانسازی آن می باشد. از پرطرافدار ترین آنها کرم مرطوب کننده کاسه ای زیتون جی می باشد. ترکیب اصلی این کرم بر پایه روغن زیتون است. همچنین حاوی ویتامین b5، E، روغن بادام، موم زنبور عسل و گلیسرین می باشد و برای افرادی که دارای پوست خشک می باشند مناسب است و آن را به خوبی تقویت و تغذیه می کند.

محصولات مراقبت پوست پا

شاید بسیاری از افراد برند جی را با محصولات مراقبت از پوست پا مانند کرم ترک دست و پا جی کرم ترک عمیق پا و کرم های محافظ پوست پا بشناسند. محصولات مراقبت از پوست این برند از بهترین و مرغوب ترین محصولات در این زمینه می باشند. که با ترکیبات خاص و عصاره های گیاهی منحصر به فرد تاثیرات چشم گیر و شگفت آوری به دنبال دارد.

شامپو های گیاهی

شامپوهای جی نیاز افراد با موهای مختلف را برطرف کنند. چرا که تماما گیاهی هستند و مناسب مصرف روزانه می باشند.شامپو ها برای چهار گروه از افراد تولید شده اند

  • کسانی که موهایی نرمال دارند کسانی که موهایی خشک دارند
  • شامپو مخصوص کودکان 
  • شامپو مناسب موهای چرب 

وازلین های بهداشتی جی

برند جی تولید کننده انواع وازلین های بهداشتی باکیفیت و ارزان می باشد که به دو دسته معطر و بدون بو تقیسیم میشوند این وازلین ها حاوی انواع ویتامین و عصاره های گیاهی و طبیعی بوده که به سلامت و شادابی پوست کمک می کند.
وازلین های جی با استفاده از فرمولاسیون موثر باعث رفع و درمان خشکی پوست دست و پا میشوند همچنین میتوانید از آن برای تسکین  و درمان سوختگی و خراشیدگی های سطحی استفاده کنید.